Kapılar ve pencereler binaların ön cephelerini şekillendirir ve her binaya kendine has bir görsel dokunuş katar. REHAU KALEIDO COLOR pencereler, binalarınızda kendi hayal gücünüzü sınırsızca hayata geçirebilmeniz için zengin renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıma sunulur.

Pencere ve kapı elemanlarında renklerin yanı sıra şekilsel ve boyutsal özellikler de tasarımın belirleyici unsurlarıdır. REHAU profiller, size henüz aklınıza bile gelmemiş olan yepyeni tasarım seçeneklerinin kapılarını aralar. Yenilikçi malzemelerden üretilen sistemlerimiz (RAU‑FIPRO malzemeden olan GENEO gibi) sayesinde, geleneksel sistemlerle şimdiye kadar gerçekleştirilmesi mümkün olmayan boyutsal özellikler de artık hayata geçirilebiliyor.

%100 REHAU kalitesi
Tüm folyolar ve boyalar ilk kullanımdan önce ayrıntılı analizlerden geçirilir, uzun süreli testlere tabi tutulur ve en zorlu koşullara maruz bırakılır. Sadece tüm testlerden başarıyla geçen ürünlerin REHAU kalitesine uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede siz de en yüksek endüstri standartlarıyla ve tam kapsamlı üretici garantisiyle sunulan ürünlere sahip olursunuz.