Teknolojiyi, yenilikleri ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kuruluşundan günümüze kadar gerekli yatırımları yaparak  PVC sektöründe Bartın'da önde gelen kuruluşlar  arasına girmiştir.

Üretim
Hızla büyüyen kurumsal yapısı ile Genç, dinamik, eğitimli, çalışkan, güler yüzlü ve konusunda uzman personeli ile son teknolojiyi yakından takip eden Akpürçek üretimin ortamı bilgi işlem (İmalat) girişi, kesim ve kaynak departmanı tamamen bilgisayar ortamında gerçekleşip son teknoloji işleme merkezlerinde hazırlanmaktadır. Üretimin diğer safhalarında niteliğine uygun ve son teknoloji ile modernize edilmiş üstün makine parkuru ile üretim yapılmaktadır.

Montaj
Tek nokta tam hizmet anlayışı ile PVC doğrama montajını gerçekleştiren montaj elamanlarımız profesyonel ekiplerden oluşan montaj kadrolarımız ve kalite kontrol ekibi destekli  hizmet vermektedirler. Ekiplerimiz son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipman ile hizmet vermektedirler. Kalite kontrol ekibimiz montaj sonrası yapılan montajın kontrollerini yaparak son kullanıcıya kusursuz bir iş teslim etmektedir.

Hedef
Şirketimiz başta en üstün kalitede, ürün ve servis sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız gerekli teknolojik yatırımlar ile son kullanıcıya kısa sürede ve üstün kalitede hizmet sunarak sektöründe MARKA olmayı hedeflemektedir.