AKPÜRÇEK’DEN TEŞEKKÜR.

18 –21 Temmuz tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarı’nın yıldızı haline gelen Akpürçek PVC firmasının Genel Müdürü Ünsal Akpürçek fuar boyunca uzak yakın demeden Türkiye’nin dört bir yanından fuarı ve stantlarını ziyaret eden herkese teşekkür ederek, “Dört gün süren fuar boyunca standımızı ziyaret ederek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ediyoruz. PVC sektöründe yenilikçi anlayışımız ve kalite çizgimizden taviz vermeden hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bartın’ı Batı Karadeniz Fuarında temsil eden bir firma olmaktan ayrıca mutluluk duyduk. Fuarda standımıza ve ürünlerimize gösterilen ilgiden dolayı herkese şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

18 –21 Temmuz tarihleri arasında Çaycuma’da gerçekleşen Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarı Batı Karadeniz Bölgesinin önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Bartın’da üretim yapan Akpürçek Pencere-Kapı firması fuarda kurduğu stantla tüm dikkatleri üzerine çekti. Fuarın yıldız firması haline dönüşen Akpürçek PVC başta Bartın halkı olmak üzere bölgenin de gururu oldu.

Batı Karadeniz 3. Yapı ve Mobilya Fuarının açılış töreni Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımlarıyla gerçekleşti. Dört gün süren fuar bölge halkının ilgisini çekti. Her gün büyük bir doluluk yaşanan fuara Bartın, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Düzce, Bolu, Ankara gibi illerin dışında farklı şehirlerden de katılım oldu.

Yapı malzemeleri, mobilya ürünleri ve dekorasyon ürünlerinin tanıtımları yapılan fuarda en büyük stantlardan birini kurarak tüm dikkatleri üzerine çeken Akpürçek PVC firması fuarın en çok ziyaretçi ağırlayan ve ilgi toplayan firması oldu.

PVC kapı ve pencere sistemleri üzerinde hizmet veren Akpürçek PVC Batı Karadeniz bölgesinin en büyük PVC üretim fabrikası olarak hizmet veriyor. Fuarın başladığı günden bitiş günü akşamına kadar ziyaretçilerin en uğrak noktası olan Akpürçek PVC standında yeni nesil ve fuara özel ürünlerin tanıtımı yapıldı.

Akpürçek PVC’nin Genel Müdürü Ünsal Akpürçek,  firmanın 1984 yılına dayanan köklü geçmişine yakışır bir biçimde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydederken başarı sırlarını ve neden REHAU ürünlerini tercih ettiklerine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Teknolojik gelişmeleri fabrikamıza entegre ediyoruz
Akpürçek olarak sektörde hizmet yolculuğuna 1984 yılında başladıklarını ve 1996’dan bu yana Bartın’da hizmet veren bir kuruluş olduklarını belirten Akpürçek PVC Genel Müdürü Ünsal Akpürçek, “Akpürçek olarak 1996’dan bu yana bölgede hizmet veren bir kuruluşuz.  O yıllarda 200 m2 atölyelerde manuel usul üretim yapıyorduk. 2010 yılında fabrikasyon pencereye geçerek CNC makineleri ve robot sisteminde pencere üretimine başladık. O günden bugüne teknolojiyi kullanarak pencere üretimi gerçekleştiriyoruz ve teknolojik tüm gelişmeleri yakından takip ederek fabrikamıza entegre ediyoruz. Bu anlamda bölgede ilk ve tek firmalardan biriyiz.” Dedi.